RN732ATTD8452F25
MFR.Part #
RN732ATTD8452F25
JLCPCB Part #
C4032660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS