RN73H1ETTP4022B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4022B25
JLCPCB Part #
C3980936
Description
40.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS