RN73R2ETTD24R0F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD24R0F100
JLCPCB Part #
C2605435
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS