RN732ATTD1332F50
MFR.Part #
RN732ATTD1332F50
JLCPCB Part #
C4109096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS