RN73R2BTTD6810A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD6810A05
JLCPCB Part #
C4165417
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS