HV732HTTE7685F
MFR.Part #
HV732HTTE7685F
JLCPCB Part #
C4018012
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS