SG73P2E1RTTD562J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD562J
JLCPCB Part #
C7311839
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS