RN73H1JTTD1150B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1150B10
JLCPCB Part #
C3912414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS