RK73H2BRTTD1500F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1500F
JLCPCB Part #
C4117585
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS