RN732ATTD1262F25
MFR.Part #
RN732ATTD1262F25
JLCPCB Part #
C4217167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS