SG73G1JTTD2262C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2262C
JLCPCB Part #
C6481057
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS