RN732BTTD1212B25
MFR.Part #
RN732BTTD1212B25
JLCPCB Part #
C4056084
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS