RN732BTTD1801F50
MFR.Part #
RN732BTTD1801F50
JLCPCB Part #
C4231344
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS