RN732ATTD1181B10
MFR.Part #
RN732ATTD1181B10
JLCPCB Part #
C4086614
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS