WK73S2HTTE3R3J
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R3J
JLCPCB Part #
C4258133
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS