RN73R2ETTD1471A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1471A25
JLCPCB Part #
C2611918
Description
-55℃~+155℃ 0.25W 1.47kΩ 200V Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS