RN73H2ATTD2152D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD2152D100
JLCPCB Part #
C2509634
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS