RN732ATTD1072B25
MFR.Part #
RN732ATTD1072B25
JLCPCB Part #
C4347239
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS