RK73G2ATTD15R4F
MFR.Part #
RK73G2ATTD15R4F
JLCPCB Part #
C5851660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS