RK73B1HTTC680G
MFR.Part #
RK73B1HTTC680G
JLCPCB Part #
C6181110
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS