HV732ATTD6193F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD6193F
JLCPCB Part #
C4315855
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS