RN732ATTD1042F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1042F10
JLCPCB Part #
C4042894
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS