RN73R1ETTP4701F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP4701F25
JLCPCB Part #
C2501075
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS