RN73H2BTTD24R9B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD24R9B50
JLCPCB Part #
C2557110
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS