RN732ATTD1001D50
MFR.Part #
RN732ATTD1001D50
JLCPCB Part #
C3995767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS