RN73R2ATTD6811A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD6811A25
JLCPCB Part #
C2567580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS