WK73R1ETTP3000F
MFR.Part #
WK73R1ETTP3000F
JLCPCB Part #
C4316221
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS