RN731ETTP3282F25
MFR.Part #
RN731ETTP3282F25
JLCPCB Part #
C6407113
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS