RN731JTTD9532F100
MFR.Part #
RN731JTTD9532F100
JLCPCB Part #
C4185189
Description
-55℃~+155℃ 63mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS