RN732BTTD2983B25
MFR.Part #
RN732BTTD2983B25
JLCPCB Part #
C4048927
Description
-55℃~+155℃ 125mW 298kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS