RN731JTTD8981F50
MFR.Part #
RN731JTTD8981F50
JLCPCB Part #
C4177640
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS