RN731JTTD8980D25
MFR.Part #
RN731JTTD8980D25
JLCPCB Part #
C4274138
Description
-55℃~+155℃ 63mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS