RN732ATTD2840D10
MFR.Part #
RN732ATTD2840D10
JLCPCB Part #
C4208763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS