SG73P2E1RTTD1370D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1370D
JLCPCB Part #
C5751161
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS