RN73R2BTTD57R6A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD57R6A25
JLCPCB Part #
C2567336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS