RN73H1JTTD7061F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7061F25
JLCPCB Part #
C4209440
Description
100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS