RN731JTTD6570C10
MFR.Part #
RN731JTTD6570C10
JLCPCB Part #
C4063388
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS