RN731JTTD6571C10
MFR.Part #
RN731JTTD6571C10
JLCPCB Part #
C4305187
Description
-55℃~+155℃ 6.57kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS