RK73G2ATTD1332C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1332C
JLCPCB Part #
C6648428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS