ERJ-H3ED80R6V
MFR.Part #
ERJ-H3ED80R6V
JLCPCB Part #
C6945248
Description
-55℃~+175℃ 125mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS