RN731JTTD6421B25
MFR.Part #
RN731JTTD6421B25
JLCPCB Part #
C4014014
Description
-55℃~+155℃ 6.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS