RN731JTTD6421F25
MFR.Part #
RN731JTTD6421F25
JLCPCB Part #
C4261194
Description
-55℃~+155℃ 6.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS