RN73H1JTTD63R4B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD63R4B25
JLCPCB Part #
C4275229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS