RN73H2ETTD3400C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3400C25
JLCPCB Part #
C3927649
Description
250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS