RN731JTTD2080B05
MFR.Part #
RN731JTTD2080B05
JLCPCB Part #
C4091079
Description
-55℃~+155℃ 208Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS