RN731JTTD6041F100
MFR.Part #
RN731JTTD6041F100
JLCPCB Part #
C3979018
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS