RN731JTTD6042F100
MFR.Part #
RN731JTTD6042F100
JLCPCB Part #
C4340486
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS