RK73H2ERTTD11R0F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD11R0F
JLCPCB Part #
C6649501
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS