RN731JTTD5621A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5621A25
JLCPCB Part #
C3993329
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS