RN731JTTD5621A05
MFR.Part #
RN731JTTD5621A05
JLCPCB Part #
C6407203
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS